 |
Berend Botje ging uit varen - Rondvaart Zuiderlaardermeer in Drenthe
Tulip Inn Brinkhotel Zuidlaren
|
Groepsuitjes bij het Brinkhotel Zuidlaren Organiseer uw familiepartijtje in het gezellige en gastvriendelijke Tulip Inn Brinkhotel in Zuidlaren. Het ligt in het noorden van Drenthe, tussen de culturele steden Groningen en Assen. Het hotel ligt in een schitterend brinkdorp, omgeven door een fantastische natuur. Laat jong en oud genieten!
Berend Botje ging uit varen - Boottocht op Zuidlaardermeer Bij binnenkomst wordt u hartelijk verwelkomd met een geurig kopje koffie of thee en een heerlijk gebakje. Aansluitend maakt u een gezellige boottocht over het schitterende Zuidlaardermeer. Een landelijk gelegen meer met unieke riet- en graslandvegetaties en alle daarvan afhankelijke planten en dieren.
Tot slot komt u terug bij het hotel, waar u kunt nagenieten tijdens een uitgebreid koud en warm buffet.
Op slechts 10 minuten loopafstand vanaf het hotel bent u al bij de boot. De boottocht duurt ongeveer 5 kwartier.
Dit arrangement is inclusief
- Ontvangst met koffie of thee en een gebakje
- Boottocht over het Zuidlaardermeer*
- Uitgebreid koud en warm buffet
Prijs per persoon met koud-warm buffet:
- vanaf 8 personen € 35,00
- bij minder dan 8 prijs op aanvraag
- Bij een boeking voor minder dan 20 volwassenen wordt een 3-gangen diner i.p.v. een buffet geserveerd.
Prijs per persoon met lunch(buffet):
- vanaf 8 personen € 25,50
- bij minder dan 8 personen prijs op aanvraag
* Rondvaartboot vaart niet van 27 oktober 2011 tot en met 11 april 2012.
* De rondvaartboot vaart bij voldoende boekingen.
Kinderprijzen Kinderen 0 t/m 1 jaar: gratis
Kinderen 2 t/m 5 jaar: €7,50 per kind
Kinderen 6 t/m 11 jaar: 50% korting op de arrangementsprijs
Bij buitenactiviteiten is het risico van slecht weer voor de gast zelf. Ook is de directie niet aansprakelijk voor letsel o.i.d. tijdens de buitenactiviteiten.
De prijs van dit arrangement is geldig tot en met 31 december 2012.
|
| |
|